Reklama

HIPOS - střechy - izolace - klempířství

Kontaktní informace

HIPOS - střechy - izolace - klempířství

U Zámeckého parku 2118
436 01 Litvínov - Horní Litvínov
tel.: 476 731 283
www: www.hipos.cz
e-mail: info@hipos.cz
 

Popis činnosti firmy

HIPOS s.r.o. patří mezi nejvýznamnější společnosti ve svém oboru podnikání na Severu Čech. V současnosti zaměstnává 54 pracovníků, kteří se podílejí na realizaci zakázek v rámci celého segmentu zaměření firmy.
Hlavním a nejdůležitějším rysem práce společnosti je snaha o nejlepší kvalitu provedených prácí a použitých materiálů.

Vysoká kvalita je garantována neustále se rozvíjejícími odbornými znalostmi a zkušenostmi našich zaměstnanců, kteří absolvují pravidelná školení a jsou držiteli mnoha certifikátů odbornosti. Již 11 let je HIPOS s.r.o. držitelem certifikátu kvality ISO 9001, tento klade na zaměstnance společnosti vysoké nároky, které musejí dodržovat, čímž je zajištěna požadovaná kvalita poskytovaných služeb.
Svým zákazníkům nabízí komplexní tepelné a hydroizolační služby, zejména pak izolace plochých střech, foukané izolace, opláštění fasád a montáž a demontáž oken a dveří, tyto izolační práce pak podtrhne vlastními klempířskými výrobky.

16 let zkušeností a více než 1200 realizovaných izolací objektů dokládá, že HIPOS s.r.o. je stabilní, spolehlivou a důvěryhodnou značkou.

Naše služby:

Izolace střech
Hlavní doménou naší společnosti je izolace plochých střech. Tomuto předmětu podnikání se věnujeme 17 let a provádíme foliové střechy, foliové střechy přetížené kamenivem, falcované střechy, asfaltové a vegetační střechy.

Klempířské prvky a práce
Klempířské prvky a práce provádíme ve vlastní dílně naší společnosti. Nabízíme širokou škálu materiálů a barev, což umožňuje ideální přizpůsobení klempířských prvků materiálovému a barevnému stylu objektu, a tím vytvoření zajímavého stavebního díla.

Fasády
V oblasti montáže fasádních systémů má naše společnost mnohaleté zkušenosti a na svém kontě několik úspěšných realizací. Provětrávané fasády – plechové fasády, Cembrit, sendvičový systém, bondové fasády, dřevěné a kamenné fasády.

Okna a dveře
Nabízíme Vám veškeré služby spojené s demontáží, montáží oken a dveří včetně zednického začištění a ekologické likvidace odpadu. Okna, která montujeme jsou vyrobena z kvalitních profilů VEKA a splňují požadavky dotace Zelená Úsporám.

Foukané izolace
Na základě vysoké poptávky po tomto produktu a našich mnohaletých zkušeností s izolacemi jsme se rozhodli, že foukané tepelné izolace zařadíme do portfolia námi poskytovaných služeb.

Zpět na předchozí stránku

Reklama

Náš tip

Kopřiva plus - přírodní podpora růstu

Kopřiva plus je růstový aktivátor vyrobený ze směsi kopřivy dvoudomé a břízy bělokoré. Podporuje tvorbu kořenů, růst listové plochy, kvetení a vývoj plodů. Chrání přírodní cestou rostliny před škůdci.

 

Balkónový set nábytku přímo pro vás

Odolný a praktický set nábytku, který se svou velikostí vejde na každý balkón. Pohodlné sezení u kávy. Relaxujte podle svých představ. Výhodná cena.

 

Vábnička pro trvalou likvidaci komárů

Vábnička pro trvalou likvidaci komárů Jata MT 8 (MOSTRAP), výkon 25 W, vydává 5 neodolatelných podnětů k odstranění komárů, imitující dokonale lidské bytosti, účinná plocha: 1000 m2, použití terasy, verandy a stany,

 

Plastové plotovky z materiálu Traplast™

Proč plot z materiálu Traplast™ ? Protože naše plastové plotovky jsou jednoznačně jedno z nejlepších řešení. Plastový plot Vám neshnije, nezkoroduje, nepopraská.

 

S HNOJIVY AGRO, TO PROSTĚ ROSTE!

Tak jako lidé potřebují vitamíny, tak rostliny potřebují pro svůj růst živiny. Hnojiva AGRO dodají rostlinám důležité živiny a minerály, které aktivně podporují rychlejší růst, hezčí vzhled a šťavnatější plody.

 

Betonové květináče, koule a kmeny

Prvky venkovní architektury, bez kterých se neobejdete - betonové květináče, koule, kmeny nebo pojezdová trávníková obruba. Beton v zahradě nestárne. Je odolný a nadčasový. PREFA DEKOR.

 

Reklama

Firmy z oboru

HK-DŘESTAV - DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ

Kvalitní nízkoenergetické rodinné domy ze dřeva, montované domy, chaty a další stavby. Stavíme po celé ČR.

Nízkoenergetické a pasivní domy

Eco Domy s.r.o se specializuje na výstavbu zděných nízkoenergetických a pasivních domů. Stavíme domy s nízkou náročností na vytápění.

VELOX - HOFFMANN spol. s r.o. Chrudim

Pasivní i nízkoenergetické domy systémem VELOX. Dodávka systému VELOX na víc než 2000 staveb. Vlastní katalog typových domů i individuální projekty.

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

Turecko-Dovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.

Mapa webu | nastavit jako domovskou stránku

© Bydlení pro každého  |  webdesign a programování: weto.cz webdesign
TOPlist RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom